Hakkımızda

elsanat.com.tr, Elsanat Cam Züccaciye Ürünleri Sanayi Ticaret' in portföyünde bulunan tüm ürünlerin toptan fiyatlar ile online satışını gerçekleştirdiği web sitesidir. Ayrıca Horeca Ürünleri kategorisindeki cam, porselen, seramik, çelik ve ahşap ürünler üzerine renkli ve kalıcı kurumsal logo baskısı da uygulanmaktadır, logo baskı hakkında daha ayrıntılı bilgi için camporselenlogo.com' u ziyaret edebilir yada sipariş öncesi bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanı horeca ürünleri ve kurumsal hediyelik tasarım ve üretimidir.


Ürünlerimizi oluştururken kainattaki tüm güzelliklerden ve hayal gücümüzden yararlanıp siz tüketicilerimize her zaman daha iyi ve güzelini sunmayı üstümüze düşen bir vazife olarak görmekteyiz.


Elsanat™ 1980 yılından beri süregelen tecrübesi ve birikimi ile kalite, dürüstlük ve disiplinli çalışma prensiplerinden ödün vermemiştir. Bu konuda uzman ve işini iyi yapan bir çalışma ekibine sahip olan firmamız gelişen teknoloji, pazarlama ve satış yöntemlerini takip ederek sektörde öncü bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.


Nisan 2012 de yeni projemiz olan camporselenlogo.com yayın hayatına başladı. camporselenlogo.com, Elsanat' ın horeca ürün tedariği, logo baskı ve müşteri odaklı çözümlerini sunduğu web sitesidir. Firmamız porselen, cam, seramik, çelik, ahşap ürün ve yüzeyler üzerine kalıcı renkli logo, kalıcı renkli baskı ve aşındırma yöntemi ile logo uygulaması yapmaktadır.


2014 yılında baktık ki; bazı şirketler müşterilerine ve çalışanlarına hediye olarak sunmak için, bizden özel tasarımlı cam ve porselen ürünler talep ediyorlar…Böylece onların bu özel talepleri doğrultusunda kurumsal hediyelik sektörüne giriş yatık ve kurumsalhediyeci.com u yayına aldık.


Elsanat™, cam, porselen ürünlerini işlerken; altın ve platin yaldız kaplama, lüster renklendirme, oyma dekor, kumlama (aşındırma), cam parlatma, kristal taş yapıştırma, çıkartma baskı, sablaj gibi üretim tekniklerini kullanmaktadır.